Działka inwestycyjna Karwia gm. Władysławowo,
Ostrowo gm. Miastko Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 05 Maj, 2026 17:43
150 000 zł
248 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:604 m2
- Rodzaj działki:Inwestycyjna
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 150 000 zł / 248 zł/m2
Opis oferty
TYLKO W ONYX HOME!KARWIA TWOJE MIEJSCE NAD BAŁTYKIEM!
Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 604 m2 położona w Karwi w powiecie Puckim.
Działka jest płaska, wyrównana, w kształcie trapezu.
Możliwość postawienia domku holenderskiego.
Bardzo dobry dojazd !
Odległość od drogi asfaltowej 70 m, do plaży zaledwie 1 km.
Numer działki 252/17, MPZP, Księga wieczysta bez zobowiązań.
Karwia to letniskowa, tętniąca życiem miejscowość położona nad morzem, niedaleko Jastrzębiej Góry. Największą jej atrakcją jest bez wątpienia szeroka, piaszczysta plaża, oddzielona od lądu wydmami i lasem sosnowym, zaliczana do najpiękniejszych plaż polskiego wybrzeża.
Główne atuty:
ziemia nad morzem jest ograniczona
atrakcyjność turystyczna utrzymuje popyt
lokalizacja często zwiększa wartość bardziej niż przeznaczenie
natura i przestrzeń
łatwy dostęp do całego wybrzeża
potencjał wzrostu wartości
Serdecznie zapraszam do kontaktu!
Doradcy ONYX HOME zapewniają kompleksową obsługę na każdym etapie transakcji.
Gwarantujemy bezpieczeństwo i oszczędność czasu dla wszystkich naszych klientów.
Nasi partnerzy zapewnią Ci najlepszą obsługę z zakresu doradztwa finansowego.
Współpracujące notariaty zaproponują Ci preferencyjną stawkę podczas finalizacji umowy.
Transakcja realizowane są pod nadzorem licencjonowanego pośrednika, dodatkowo ubezpieczeni jesteśmy na podstawie polisy OC pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Numer oferty: 465700
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia